Rezerwacja Online

Unia Europejska

WSZYSTKIE OPINIE...

MAMY JUŻ PONAD 500 REKOMENDACJI!

ŚREDNIA OCENA NASZEGO GABINETU TO 4,97/5

Pani Grażyna - Jestem bardzo zadowolona z usługi, serdecznie polecam ten salon. Sama też jeszcze nie raz skorzystam z usług Modern Estetiqe.


Pani Sandra - Wspaniała atmosfera panuje w tym salonie. Można się zrelaksować, ale też porozmawiać, pośmiać i wymienić doświadczeniam. Jeśli chodzi o sam zabieg, to jego efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania... Nie sądziłam, że moje stopy mogą być aż tak gładkie i piękne! Polecam każdemu, te kobiety czynią magię. Nie mogę nie zwrócić uwagi na to, że właścicielka salonu, pani Ewelina zwróciła również uwagę na mój obecny stan (końcówka ciąży), dzięki czemu, żeby nie obciążać dodatkowo kręgosłupa miałam możliwość podzielenia zabiegu na dwie części - jednego dnia wykonano u mnie pedicure leczniczy, a kolejnego hybrydy... Nie wie jaka to ulga ten, kto nie był w ciąży ;) Polecam każdemu, ja sama na pewno wrócę tam nieraz!


Pani Marcelina - Bardzo przyjemny zabieg i w dodatku w miłej atmosferze. Pani Joanna cały czas tłumaczyła jakie są poszczególne kroki zabiegu -profesjonalizm w czystej postaci. Byłam pierwszy raz, natomiast na pewno odwiedzę salon ponownie :) Serdecznie polecam.


Pani Jola - Pełen profesjonalizm , miła atmosfera , perfekcyjne wykonanie , jestem pod wrażeniem wyglądu i czystości oraz dbania o higienę w salonie ,polecam zakład Pani Eweliny


Pani Anettina - Wszystko na najwyższym poziomie. Panie przesympatyczne, profesjonalistki. Mega bezpieczne miejsce ponieważ Panie wysoce dbają i przestrzegają wszystkich wymogów sanitarnych. Korzystanie z Państwa usług, to krystaliczna przyjemność


WYRÓŻNIONE OPINIE

© 2000-2024 MODERN ESTETIQUE

Polityka prywatności | Polityka Cookies

 


Projekt oraz realizacja strony www: JGRAF.pl

 Zabrze, ul. Heweliusza 30

 

 Ruda Śląska, ul. Zabrzańska 70 

 gabinet@modernestetique.pl

Gdzie jesteśmy?