Rezerwacja Online

Unia Europejska

 

 

MODERN ESTETIQUE Ewelina Jeziorska realizuje projektu pn. „Dywersyfikacja działalności w branży BEAUTY poprzez uruchomienie nowego salonu kosmetologii estetycznej i pielęgnacyjnej w Rudzie Śląskiej”. Przedmiot projektu obejmuje: remont lokalu usługowego w Rudzie Śląskiej, ul. Zabrzańska 70, remont lokalu usługowego w Zabrzu, ul. Heweliusza 30. Przedmiotem projektu jest także zakup wyposażenia niezbędnego do świadczenia usług beauty w w/w lokalach. W wyniku realizacji projektu zostanie unowocześniony istniejący punkt usługowy w Zabrzu i otwarty nowy punkt usługowy w Rudzie Śląskiej.

 

W nowym punkcie powstaną m.in.: 2 stanowiska do stylizacji paznokci, 2 stanowiska do pedicure pielęgnacyjnego, 1 stanowisko do pedicure leczniczego, 2 stanowiska do zabiegów na twarz, 2 stanowiska do rehabilitacji i masaży. Projekt umożliwi świadczenie usług w przypadku powtórzenia się stanu epidemicznego - gdy nie będzie możliwości przyjmowania klientów w gabinetach Wnioskodawca skupi się na szkoleniach, konsultacjach i sprzedaży kosmetyków online. Realizacja projektu stworzy warunki do wzrostu zatrudnienia oraz poprawy pozycji konkurencyjnej.

 

Harmonogram realizacji: projekt realizowany był w okresie od 27.11.2020 r. do 30.09.2023 r.

 

Celem głównym projektu jest wzrost konkurencyjności mikroprzedsiębiorstwa, w tym dywersyfikacja usług i zdolność do generowania przychodów w czasie stanu epidemicznego, co jest ściśle związane z działaniem 3.2. RPO WŚL. 

 

Cele operacyjne przedsiębiorstwa:

– zwiększenie mocy usługowych, wprowadzenie nowych usług, kompleksowość usług;

– poprawa wydajności pracy i optymalizacja procesów poprzez ograniczenie outsourcingu usług;

– uodpornienie przedsiębiorcy na ryzyko stanu epidemicznego i dywersyfikacja w kierunku działalności online (szkolenia, konsultacje, sprzedaż)..

 

Wartość projektu: 954 437,31 zł

Wkład Funduszy Europejskich: 659 570,49 zł

© 2000-2024 MODERN ESTETIQUE

Polityka prywatności | Polityka Cookies

 


Projekt oraz realizacja strony www: JGRAF.pl

 Zabrze, ul. Heweliusza 30

 

 Ruda Śląska, ul. Zabrzańska 70 

 gabinet@modernestetique.pl

Gdzie jesteśmy?